Меню KDT
Гендерді зорлық-зомбылыққа қарсы белсенді іс-қимылдың 16күні» аясында. 8 сыныптарда «Мен зорлық-зомбылыққа қарсымын!» атты сынып сағаттары өтті. Сынып жетекшілері: Хоксигэн К., Амирханова А.А.

                                                                                                                                                                                                                                                       


                                                                                                                                                                                                                                                       


Комментариев нет
413 просмотров
Автор: kuanyish.nurbek
Добавлено: 08.12.2022 в 14:36

Возможно вас заинтересует...!