Меню KDT
"ДФЛ-2022"


"№2 Новоишим орта мектебі" КММ "Батыр" командасы Ғабит Мүсірепов ауданның "ДФЛ-2022" чемпионатының чемпионы атанды. Жакбрбай Азамат чемпионаттың үздік ойыншысы атанды. "Арлан" командасы 6-шы орынға ие болды!!!


Комментариев нет
160 просмотров
Автор: b0917skobilim
Добавлено: 05.12.2022 в 16:24

Возможно вас заинтересует...!